PAYLAŞIN
KAYDIRIN

BAŞKANIMIZIN MESAJI

GELECEKTE DE DEVAM EDECEK BU YOLCULUK.

BAŞKANIMIZIN MESAJI

Bugünlere kadar gelen ve gelecekte de devam edecek bir yolculuk...
             

        

BAŞKANIMIZIN MESAJI

               
          
      


                     

1975 yılından bu yana faaliyet alanımız olan müteahhitlik hizmetlerinin yanısıra 1994 yılında projelendirme hizmetleri ile birlikte bir mühendislik ve müşavirlik grup organizasyonu haline getirdiğimiz firmamız taahhütlerini zamanında tamamlayarak, kazanılan güven ve yeni tecrübeler ile inşaat sektöründe saygın firmalar arasında yerini almıştur.

Serfen çatısı altında çalışan her bireyin azmi ve emeği ile Türkiye'nin her yöresinde çok sayıda inşaat işini başarıyla tamamladık. Tamamladığımız işler arasında sulama şebekeleri ile barajlar başta olmak üzere, arıtma tesisleri, limanlar, yollar, hizmet binaları ve endüstriyel yapılar yer almaktadır. Bu başarıdan, sonsuz gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Projelendirme ve inşaat işlerinde koordineli çalışarak sektöründe anahtar teslimi işlerde de kendini kanıtlamış olan inşaat ve proje firmalarımız ile başta Afrika ve Türki devletler olmak üzere çeşitli yurt dışı projeleri üzerinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bu günün dünyasında ekonomi ve inşaat sektörü büyük zorluklarla karşı karşıya iken, rekabetçi şirketlerden biri olmak için büyük bir çaba sarf etmekteyiz.

Daha iyi yapmak için çıktığımız yolda, yenilikçi ve sağlam adımlarla yarınlara ulaştırma kararlılığı içinde bize eşlik eden tüm çalışanlarımıza ve idarelerimize teşekkürlerimizi sunar, gelecekte başarılarla dolu güzel günleri paylaşmaya devam edeceğimize yürekten inanıyoruz.

Sevgili Dostlar,

Serfen çatısı altında çalışan her bireyin azmi ve emeği ile Türkiye'nin her yöresinde çok sayıda inşaat işini başarıyla tamamladık. Tamamladığımız işler arasında sulama şebekeleri başta olmak üzere barajlar, yollar, limanlar, arıtma tesisleri, hizmet binaları, fabrika binaları ve endüstriyel yapılar yer almaktadır.

Bu tecrübemiz ile sektörde proje yapımı hizmeti vermek için kurduğumuz Serfen Proje Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak da hiçbir zaman kaliteden ödün vermeden, teknoloji ve yeniliği hep ön planda tutarak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirerek çalışmayı ilke edindik.

Elektrik üretim sektöründe güçlü bir şekilde yer alma amacıyla olumlu bir adım atmış bulunuyoruz.

Sosyal sorumluluklarımızım olduğu bilinci ile “Kendi Okulunu Kendin Yap” kampanyası doğrultusunda "daha iyi bir toplum" yaratılmasına katkıda bulunmak amacıyla Milli Eğitim Bakanlığına faaliyette bulunduğumuz il ve ilçelerde  3 adet  okul inşa ederek bağışladık ve bu faaliyetlerimize de devam edeceğiz.

Faaliyetlerini emin adımlarla sürdürme azmi ve kararlılığında olan Firmamız potansiyeli yüksek ve ihtiyaç duyulan diğer alanlarda da aktif bir yatırımcı olarak yerini alarak, ülkemizin ekonomik ve sosyal gelişmesine katkıda bulunmaya devam edecektir.

Bu günlere kadar gelen ve gelecekte de devam edecek bu yolculukta bize eşlik eden tüm kurumlara, çalışanlarımıza ve müşterilerimize teşekkürü bir borç biliyor, gelecekte başarılarla dolu güzel günleri paylaşmaya devam edeceğimize yürekten inanıyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla

     Serkan AYAZ
   Yön.Kur.Başkanı

 

.


            


        


    


    

         


     

 

 
2020 © Serfen İnşaat San.ve Tic.A.Ş. / Tüm hakları saklıdır. - Tasarım ve CMS: OZKI
SAYFA BAŞINA DÖN